Vsaďte na dřevostavbu

Posted In: Peníze

Dřevostavba rozhodně není pro každého, ale jedná se o nový styl bydlení, který nenechá chladného skoro nikoho. Na stavebním pozemku může vyrůst dům snů už za několik týdnů, to žádný jiný styl stavění nedokáže. Mobilheim praha http://www.top-mobilnidomy.cz/  díky prefabrikovaným dílcům garantuje čistou a rychlou výstavbu domu dle vašeho přání.

 

I v dnešní době, kdy moderní postupy a materiály usnadňují stavbu rodinného dobu a v podstatě zkracují dobu výstavby na minimum, trvá stavba od základů po dokončovací práce i několik měsíců. objekt ze dřeva

Ne každý chce ovšem čekat na svůj vysněný dům tak dlouho. Mobilní domy jsou skvělou variantou pro nedočkavce, kteří chtějí bydlet ve vlastním okamžitě. Celá Skandinávie nebo Kanada vyznává tento trend bydlení již řadu let a montované domy se nyní dostávají i do našich končin.

 

Technologie montovaných dřevostaveb

 

Technologie se neustále zdokonalují, vznikají nové stavební postupy a tak není divu, že budoucí majitelé domů chtějí od svého obydlí něco extra. dřevěný domek

Ty tam jsou doby, kdy hlavním měřítkem byla pouze pořizovací cena. Ta je sice nesmírně důležitá, ale na stavbu je potřeba nahlížet i z dlouhodobého ekonomického hlediska. Rychlost pořízení, výstavby, úspory za vytápění nebo náklady na celkový provoz domu…to vše by vás mělo zajímat.

 

 

Jednou z největších výhod je právě rychlost výstavby? Kdo by nechtěl bydlet v domě snů třeba už za tři měsíce? Navíc v domě, který splňuje všechny energetické limity a jeví se jako pasivní? Hlavním důvodem, proč je taková rychlost výstavby vůbec možná, jsou moderní technologie panelové konstrukce.

 

Konstrukční dřevěný rám se oplášťuje pomocí velkoformátových dřevěných desek. Mezi desky se instaluje vhodná tepelná a zvuková izolace, ta zajistí stálé klima v objektu a stálou zvukovou bariéru mezi exteriérem a interiérem. Díky tepelné izolaci tak dosáhnete velmi příznivých energetických hodnot.

 

 

 

 Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vsaďte na dřevostavbu